Kategorija
 
 
Kokius kištukinius lizdus galima naudoti vonioje?

Kadangi vonia yra kartais drėgna patalpa, joje privaloma naudoti gaminius kurie yra atsparūs drėgmės poveikiui. Tokie yra mūsų "HERMI" serijos gaminiai. Tačiau jeigu Jūsų bute yra panaudota ALFA ar EPSILON serija, vonioje siūlome naudoti hermetinius lizdus IKL16-208-01 arba IKL 16-408-01. Jų apsaudos laipsnis yra IP44, ir jis visiškai atitinka elektrosaugos reikalavimus, todėl naudodami šį gaminį busite saugūs. Taip pat šie lizdai montuojasi į grupinio montavomo sistemą (nuo 1-6 vietų remeliai). Jau turime IP44 apsaugos klasės įleistinius jungiklius (tiek vieno, tiek dviejų klavišų), taip pat blokus kištukinis lizdas ir jungiklis viename rėmelyje (IP44). Kodas IKLJ-001 ir IKLJ-002, serija Alfa.

Ar galėsiu mažinti didinti šviesos srautą reguliatoriaus pagalba?

Taip, nors žiūrint kokiu dimeriu ir kokias lempas. Pats paprasčiausias variantas yra kaitrinės lempos (įprastos stiklinės), jas galima reguliuoti tiek su mūsų gaminamu ISR-002-01 (500W), ISR-003-01 (400W), ISR-004-01 (600W).


Kitas dalykas kai norime reguliuoti halogenines lempas. Čia tiktų tik ISR-002-01 (500W), ISR-003-01 (400W), ISR-004-01 (600W)  dimeriai, kurie dirba tiek su halogeninėmis lempomis maitinamomis nuo 220V, tiek su 12V (taip pat tiek su paprastais toroidiniais, tiek visų tipų elektroniniais transformatoriais).


Tačiau norint reguliuoti energiją taupančias lemputes, neveiks nei vieno pasaulio gamintojo šviesos reguliatorius.  Kitas dalykas specialiai pagamintos energiją taupančios lemputės su galimybe jas "dimminti",  prekyboje yra  "GOVENA DIMM" (20W), OSRAM DIMM, KANLUX DIMM  lempučių.

Pasijungiu sensorinį šviesos reguliatorių, tačiau jis tik įjungia apšvietimą, ir daugiau į nieką nebereaguoja?

Probema, kad senos statybos butuose, jungikliui įjungti ir išjungti apšvietimą (sienoje), yra atvesta ne "fazė", o "nulis". Todėl šviesos reguliatorius ir neveikia, kadangi jus negali reguliuoti ir tai esamo "nulio". Reguliatoriaus instrukcijoje IŠR-003, yra parodyta, kad reguliatoriui pajungti yra reikalingas ne "nulis", o  "fazė". Naujos statybos butuose ir namuose šios problemos neturėtų iškilti. Taip pat sensorinį šviesos reguliatorių galima naudoti ir kaip perjungiklį, naudojant su perjungikliu IP6 10-001A. IŠR-003 instrukcija yra čia.  Kitas galimas variantas naudoti šviesos reguliatorių IŠR-003, su sensoriniu perjungikliu-moduliu IŠR-003X.

Nemaža dalis klientų elektros instaliacijos gaminius renkasi pagal pagrindo medžiagą, ir mūsų klausia: Kodėl plastikas geriau nei keramika?

Todėl čia Jums pateiksime pagrindinius plastikinių (turima omenyje medžiaga - PBT)  ir keraminių pagrindų skirtumus (o pasirinkimas, aišku, priklauso tik Jums).

 

 Plastikas iš kurio yra gaminami jungiklių, rozečių "pagrindai" (arba mechanizmai),  turi geresnes pasipriešinimo trumpalaikiam ir ilgalaikiam temperatūriniam poveikiui  savybes. Taip pat plastikas turi geresnes izoliacines savybes. Dabar išvardinsime kuo šis teiginys yra pagrindžiamas:

  • plastikas slopina arba "gesina" paviršių elektros įkrovas, kas itin sumažina "trumpo" jungimosi riziką (keramika tokių savybių neturi);
  • plastikas išlaiko dideles išorines temperatūrines apkrovas, kurios siekia net iki 850ºC (keramika pradeda irti  prie 600ºC);
  • pagrindai pagaminti iš keramikos yra neatsparūs mechaniniam poveikiui, ilgai laikant arba sutrūkinėja, arba yra visiškai;
  • pagrindai iš plastiko yra "ekologiškai draugiški", t.y. lengvai perdirbami. Keramika - neperdirbama visiškai;
  • garsiausi elektros instaliacijos gamintojai "keramikos" nenaudoja visiškai, net biudžetinėms serijoms, o naudoja išskirtinai tik PBT.
Ar Jūsų gaminiai montuojami į kanalines sistemas?

Atsakymas ir taip ir ne. Mes negaminame gaminių skirtų specialiai kanalinėms sistemoms. Tačiau nusipirkus spec. kanalą, mūsų produkcija jame suisimontuoja idealiai.

Ką gali Jūsų gaminamas judesio daviklis ĮJD-001A?

Judesio daviklis yra skirtas įjungti apšvietimą suveikus: judesio, garso, ar judesio su garsu davikliams. Daviklis veikia 8 metrų atstumu, veikimo zona yra 140 laipsnių, jautrumas šviesai 3-1000LUX (REGULIUOJAMAS), maksimali apkrova 500W (veikia su kaitrinėmis, halogeninėmis lemputėmis). Montavimo aukštis 0,4-1,8m, budėjimo režime daviklis vartoja 0,1W el. energijos. Viduje įmontuoti reguliatoriai leidžia nusistatyti judesio daviklio jautrumą, mikrafono jautrumą, laiko išlaikymą (5-420 sekundžių). Daviklis neveikia su liuminestencinėmis lempomis vienas. Jei tokias lempas norite pajungti vistiek, jungkite lempas su kaitrinėmis kartu, pajungiant lygegrečiai. Taip pat šis gaminys, dėl per didelio korpuso gylio netinkamas naudoti su paviršinėmis montavimo dėžutėmis PMD-001/002/003/004 (kaip paviršinis gaminys).

Gaminiui taikoma 12mėn. garantija.

 

 

KAIP NUSIPIRKTI internetu?

Mūsų gaminamų gaminių galite įsigyti tiesiogiai, šiame puslapyje.

Prekių pristatymo kaina krepšeliui, kurio suma yra iki 100eur, taikomas 4eur pristatymo mokestis (DPD arba SST kurjeriai).

Krepšeliams kurių suma 100-200eur taikomas 6eur pristatymo mokestis (DPD arba SST kurjeriai). Prekės, kurių krepšelio suma viršyja 200Eur (su pvm), pristatome kurjeriu, nemokamai, visoje Lietuvoje.

Jei jau apmokėjote už prekes, pagal sąskaitą, prekes gausite sekančią darbo dieną.

 

 

 

 

Apmokėjimas vyksta mokestiniu pavedimu, gavus mūsų pateiktą išankstinio mokėjimo sąskaitą. 

Specialios nuolaidos taikomos tik prekių krepšeliams, kurių vienos pozicijos kiekis didesnis nei 50vnt. Elektrikams - montuotojams visada galime pasiūlyti dar patrauklesnes gaminių kainas.

Suteikiama garantija.*

 

 

 

* Garantija netaikoma, jei prekė buvo sumontuota neteisingai ir nekokybiškai, ar naudojama ne pagal paskirtį. Garantijos laikotarpis, skirtingoms prekėms gali skirtis: jungikliams ir kištukliniams lizdams (rozetė) taikome 5m. garantiją, USB krovikliams, šviesos reguliatoriams ir kitai elektronikai taikoma 1m. garantija.

 

 
Jei norite paklausti, rašykite mums užpildydami šią formą:
Jūsų vardas:   
Jūsų el. paštas:   
Jūsų klausimas:
Išvalyti laukus | Klausti