Kategorija

Rekomendacijos montuotojams

Elektros instaliacijos gaminių srityje UAB ”LIREGUS” dirba virš 50 metų. Dabar  gaminame 6-ias elektros instaliacijos gaminių serijas skirtas įleistiniam ir paviršiniam montavimui, taip pat instaliacines ir paskirstymo dėžutes, trifazes jungtis ir lempų lizdus.  2007 metais įmonė gavo tarptautinį VDE sertifikatą (jungikliams ir kištukiniams  lizdams).

 

Platus mūsų gaminių asortimentas leis pirkėjui išsirinkti elekros instaliacijos gaminius ir klasikiniam ir moderniam buto, namo ar biuro interjerui. Plastmasinės mūsų gaminių dalys, liejamos iš Vokietijos firmų polimerinių medžiagų, viršutinėms detalėms naudojame labai tvirtą, įbrėžimams ir ultravioletiniams spinduliams (nublukimui) atsparų plastiką PC (polycarbonate), o vidinėms dalims - medžiagas turinčas stiprias dialektrines, bei termoatsparias savybes PBT (polybutylene terephthelate).

 

Harmoningo interjero ir geros nuotaikos sukūrimui labai svarbu išsirinkti tinkamas gaminių spalvas. UAB ”Liregus” jums siūlo kelių spalvinių gamų elektros instaliacijos gaminius. Baltos spalvos gaminiai yra universaliausi ir lengvai pritampa prie įvairių stilių ir simbolizuoja tvarką bei švarą, smėlio spalvos gaminiai suteiks jūsų namams šilumą ir jaukumą, metaliko spalvos gaminiai  labai madingi moderniuose butuose, biuruose.

 

 

 

Grupinio montavimo sistema leidžia sumontuoti į vieną bloką iki penkių skirtingų gaminių (žr. 4 pav.).  Įleistiniai gaminiai patogiai montuojasi į kanalines sistemas (žr. 5 pav.). "GAMA" serijos įleistiniai gaminiai panaudojus išorinio montavimo dėžutę, montuojami kaip paviršiniai gaminiai (taip pat galimas grupinis montavimas). 

 

Gaminiai su šviesos indikacija labai patogūs naudoti silpnai ir visiškai neapšviestose patalpose.

 

Rūsiams, vonioms ir kitoms drėgnoms patalpoms siūlome gaminius su padidintu apsaugos laipsniu IP44  - serija HERMI.

 

Šiuo metu jau  galite įsigyti ir atnaujintų  “Hermi” serijos elektros instaliacijos gaminių. Šios serijos gaminių apsaugos klasė IP44, tokie gaminiai turi apsaugą nuo vandens purslų patekimo prie elektrą komutuojančių konstrukcijos detalių ir yra skirti montuoti drėgnose patalpose – garažuose, rūsiuose, sandėlių patalpose. Daugelis vartotojų gerai pažysta ir vertina bendrovės “Liregus”  “Hermi” serijos gaminius, todėl įvertinusi šį populiarumą bendrovė atnaujino populiariausius serijos gaminius ir papildėme seriją dar aštuoniomis jungiklių ir perjungikliu modifikacijomis. Dabar “Hermi” serijos gaminiai tapo labiau kompaktiškesnių išmatavimų ir įgyjo patrauklesnį dizainą. Naujuose ir atnaujintuose gaminiuose panaudota labai kokybišką plastmasė, kuri atspari baižymuisi, žalingiems aplinkoms poveikiams ir nepalaiko ugnies degimo. Kompaktiški išmatavimai,  patikima konstrukcija, platus asortimentas, kokybiškos medžiagos išskiria “Hermi” serijos gaminius ne vien tarp lietuviškų elektros instaliacijos gamintojų , bet ir tarp visų Lietuvoje prekiaujančių užsienio gamintojų produktų. 

 

 

 

Kištukinių lizdų saugumą padidina įžeminimo kontaktai, skirti apsauginiam buitinės technikos korpusų įžeminimui. "ALFA" serijos kištukiniai lizdai gali būti su apsauginėmis sklendėmis, kurios maksimaliai sumažina riziką vaikams nukentėti nuo elektros.

 

"ALFA" serijos įleistiniai gaminiai panaudojus baltos ir smėlio spalvų išorinio montavimo dėžutes (PMD-001 ir PMD-002), montuojami kaip paviršiniai gaminiai (taip pat galimas grupinis montavimas nuo 1 iki 5 vietų).

 

Šiuolaikiniuose biuruose ir namuose neišsiversime be telefoninio ryšio, televizijos, ir kompiuterinių tinklų.  UAB ”Liregus “ komplektuoja gaminius su telefoniniais, kompiuteriniais, TV, TV-FM, TV-FM–SAT anteniniais lizdais, kurie gali būti montuojami individualiai, bei grupinio montavimo sistemose.

 

Įlestinis garso kolonėlių lizdas ĮGL - 001 ir IGL - 002  (naudojamas visus garso kabelius paslėpus sienose, kas šiuolaikiškame interjere būtina,  garso kolonėlėms pajungti). Šis gaminys universalus, garsiakalbių kabelius galima jungti tiesiai prie lizdo IGL 001, arba per "bananinius" lizdus.

 

Sidabriniai jungiklių kontaktai, ir specialus perjungimo mechanizmas užtikrina ilgą ir patikimą jungiklių darbą iki 60 000 ciklų (ciklu skaičiuojamas vienas įjngimas ir išjngimas). Visi mūsų gaminami elektros instaliacijos gaminiai yra praėję bandymus ir yra sertifikuoti valstybinėse elektrosaugos įmonėse Lietuvoje ir už jos ribų (yra visi tai patvirtinantys dokumentai). Savo jungiklių darbą nuolat tikriname spec.pagamintame stende, kur jungilis gauna 2 000W apkrovą, ir ijungimo/išjungimo ciklai atliekami automatiškai.

 

Jungiklių ir kištukinių lizdų atrama padaryta iš apsaugoto nuo korozijos metalo (cinku padengtos skardos, kurią atsivežame iš Suomijos RUUKKI koncerno). Taip užtikrinamas visos konstrukcijos tvirtumas ir tvirtinimo patikimumas, kai gaminiai tvirtinami varžtelių pagalba.

 

Montavimo patogumui gaminiai sukonstruoti taip, kad prijungiant laidus nereikėtų apversti gaminio, kontaktai pritaikyti ir variniams ir anksčiau plačiai naudotiems aliuminiams laidams tvirtinti. Naudojami kombinuoti "combi" tipo varžteliai, leidžiantys instaliuotojui naudoti tiek kryžminį, tiek plokščią atsuktuvą.

 

Į plastikinį apvalkalą įpakuoti gaminiai yra apsaugoti nuo dulkių, smulkių mechaninių pažeidimų. Tai leidžia ilgai išlaikyti  gerą prekinę išvaizdą.

 

 

 

 

Moderni gamybos bazė sudarė prielaidas išvystyti naujoms elektros instaliacios gaminių serijoms EPSILON, ALFA, ALFA Liuks. Šių serijų gaminiai pasižymi aukštu kokybės lygiu, visi gaminiai pagaminti iš nedegių medžiagų – todėl yra saugūs produktai. Nauji konstrukciniai sprendimai, individualus dizainas labai pagerino mūsų elektros instaliacijos gaminių patikimumą ir estetinį vaizdą. Čia ypač  išsiskiria ALFA Liuks serija su įvairių spalvų medžio imitacijomis.  Žmonėms ieškantiems individualių sprendimų siūlome atkreipti dėmesį būtent į šią mūsų seriją. Aplikacijos, iš vokietijos firmos "Gerbert Richter" gamyklos, gaminančios medžio apdailas tokiems automobilių gamintojams kaip AUDI, BMW, Mersedes Benz. Apdailos uždedamos ant gatavų gaminių terminiu būdu.

 

Šiuolaikiškos liejimo mašinos leidžia itin kokybiškai ir greitai pagaminti net sudėtingiausius gaminius.

 

 

 

Liejimo mašinos aprūpintos moderniomis automatinėmis džiovyklomis, kurios nemaža dalimi prisideda prie gaminių kokybės.

 

 

Visos mūsų pastangos ir investicijos yra skirtos tam, kad mūsų gaminami elektros instaliacijos gaminiai tarnautų pas Jus saugiai ir patikimai.

 

Jeigu turite pastebėjimų ar nusiskundimų dėl mūsų gaminamos produkcijos kokybės,  ar galimų patobulinimų, nesivaržykite, būtinai paskambinkite į mūsų  kokybės kontrolės skyrių.  Padėsime !

 

 

Kokybės inžinierius

Deividas Druskis

Tel.: (+370 5) 233 04 63;

e-paštas: quality@liregus.lt