Kategorija

Komutacinės dėžutės

Paskirstymo / komutacinės / montavimo dėžutės skirtos sujungti/ komutuoti laidus tiek vidaus patalpose, tiek lauke yra skirtingos.

Kaip ir daugelis gamintojų, siūlome skirtingas dėžutes skirtingiems Jūsų poreikiams tenkinti.

Pirmiausia, jei jungiate laidus patalpose, kurios yra sausos ir švarios, jums tinkamos yra IP20 standarto dėžutės, tarkim PMD.60x80 ar PMD.81x81. Šios dėžutės dažniausia naudojamos tose vietose, kur jos kartais matomos, todėl gaminamos baltos, smėlio, rudos ir juodos spalvų. Naudojamas plastikas - ABS (balta/ smėlio) arba Polikarbonatas (ruda/juoda). 

 

Tačiau jei Jūsų patalpa yra drėgna, ar kurioje galimai gali būti dulkių - rekomenduojame naudoti IP54 saugos klasės dėžutes HMD-1 (84x45x37mm), HMD-2 (75x75x37mm), HMD-3 (84x84x37mm).

 

Šios dėžutės yra minkšto plastiko, patogios montuoti, tvirtinti ant plokštumos, ir vamzdžių (dirželiais ar medsraigčiais). Pagrindiniai privalumai:8 kabelių įėjimo angos iš šonų, plius 2 iš apačios;

  • Patogus dėžutės tvirtinimas prie kanalų/vamzdžių užtraukiamais (iki 5mm pločio) dirželiais;
  • Atitinka DIN EN 60670;
  • Medžiaga - nedegus polipropilenas.

Jei nežinote kaip komutuoti (sujungti laidu) dėžutės viduje, siūlome pasitikrinti žinias čia: "Делаем правильные коробки за потолком и в стенах. Электрические соединения без доступа на практике". https://youtu.be/-zaOeuR8Mrc

 

 

Jei norite pajungti elektrinę orkaitę, kaitlentę, tam reikalui turime spec. gaminių - kaitlenčių pajungimo dėžutes VPL-004 ir VPL-006.

 

Viryklių, ir kitų elektrinių prietaisų pajungimo lizdai skirti "neatjungiamai" ir kokybiškai pajungti elektros prietaisus.

Patogiam montažui lizdo dangtelis lengvai nusiima, kontaktinė kaladėlė išsimontuoja iš korpuso. Gaminiui pagaminti panaudota kokybiška plastmasė - polycarbonate (PC), kuri yra nedegi, atspari braižymuisi bei aplinkos poveikiui (UV spinduliams).

Dėžutės viduje, sertifikuotos komutacinės kaladėlės (kelių dydžių).

 

Andrius Zabalevičius