Kategorija

Įleistinis USB kroviklis

IUK-02-01 gaminys yra skirtas vienu metu įkrauti kelis įrenginius: Jūsų kompiuterį ir mobilųjį telefoną.

     Gaminys yra 3.4A galingumo, todėl greitai įkraus ir planšetinį kompiuterį, ir išmanųjį telefoną. Pirmasis pajungtas įrenginys gaus 2.4A, antrasis atitinkamai 1.0A. Pirmąjam pasikrovus, antrasis taip pat gaus 2.4A (įtampa pasikeis vietomis).

 

Pavyzdinis pajungimo variantas yra, jei jau turite kelis kištukinius lizdus vienoje vietoje, ir vietoj vieno iš jų norite sumontuoti USB kroviklio moduliuką (kabelį paliekate pajungtą į kištukinį lizdą, o iš jo lygegrečiai pajungiate USB kroviklį IUK-02-01; fazė pažymėta raile "L", o nulis raide "N"):

 

Kroviklis gaminamas Epsilon serijos dizaino: baltos, smėlio, metalik, juodos ir šampano spalvų. Rėmeliai, serijoje Epsilon gali būti tiek paprasti, tiek Slim Line (prigludę prie sienos). Abiejų rėmelių vizualūs skirtumai matomi čia (antroje nuotraukoje schematinis vaizdas).

 

 

Apie gaminį pasakoja UAB "Liregus" pardavimų vadybininkas Valdas Traškevičius: (įleidžiama į sieną USB rozetė)


pakrovėjas mobiliam telefonui, mobilaus kroviklio, kroviklis, pakrovėjas telefonui, planšetės kroviklis, iPhone kroviklis, pakvorėjas iPod, kroviklis iPad, iPhone 6 kroviklis, iPhone 7 pakrovėjas, Samsung pakrovėjas, Samsung S6, Samsung S7, Galaxy Tab pakrovėjas.