Kategorija

Naujienos

Naujas radijo jungiklis jau prekyboje

2014-08-26

Produktas skirtas valdyti šviestuvus belaidžiu būdu (radijo bangomis). Imtuvas yra itin kompaktiškas, tad lengvai sumontuojamas tiek po šviestuvų gaubtu, tiek instaliacinėje, ar montažinėje dėžutėje.

230V, 5A, 750W max. Veikimo dažnis 433,92MHz.IP20. Gaminys komplektuojamas kartu su 1 vietos Slim Line rėmeliu (gaminys tinkamas montuoti ir daugiaviečiuose rėmeliuose 2,3,4,5 vietų).

Šiuo metu siūlome Epsilon serijos: baltos, smėlio, šampano, juodos ir metallik spalvų.

Gaminio:

Vartotojo instrukciją galite parsisiūsti iš čia.

CE deklaracija iš čia.

Vaizdinė montavimo instrukcija čia.

 

 

 

Kaip tai veikia?
  • Tarkim, sienoje turime jungiklį, kuris mus nėra patogus ar tinkamas. Vietoj jo sumontuojame radijo jungiklio imtuvą (DJ-01i), o ant sienos ar baldo pritvirtiname radijo bangomis valdomą jungiklio siųstuvą (DJ-01s). Dabar jau galime šviestuvą įjungti iš naujosios vietos siųstuvu.
Panaudoti gaminiai: vienas radijo jungiklio RJ-314 komplektas.   
 
  • Koridoriuje ar laiptinėje turite tik vieną jungiklį patalpos pradžioje. Tam, kad nereikėtų eiti atgal išjungti šviesos, galime sumontuoti papildomą jungiklį. Išmontuojame esamą paprastą jungiklį ir vietoje jo sumontuojame radijo jungiklio imtuvą (DJ-01 i). Virš šio imtuvo sumontuojame radijo bangų jungiklio siųstuvą (DJ-01 s). Norimoje naujojoje vietoje pritvirtiname papildomą siųstuvą (DJ-01 s).

Panaudoti gaminiai: vienas radijo jungiklio RJ-314 komplektas, papildomas DJ-01s siųstuvas.

« « Atgal į sąrašą